Firma Handlowa Mikulec istnieje na rynku od 1997 roku. Swoją siedzibę ma w miejscowości Grybów w Małopolsce. Zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową materiałów budowlano-wykończeniowych. Ustawiczny rozwój ukierunkował firmę na nieustanne wprowadzanie nowego asortymentu pozwalającego na kompleksowe zaopatrzenie klientów w wszelkie potrzebne materiały do budowy domu, począwszy od prac ziemnych aż po przysłowiowy dach, uwzględniając wykończenie wewnętrzne i zewnętrzne budynku.

Współpraca z wiodącymi producentami chemii i materiałów budowlanych takich jak: Atlas, Ceramik Paradyż, Kelner, Cedat, Sękpol,Tes, Polski Gaz, Marcopol, ArcelorMittal Distribution Solutions Poland (Stal), Excellent S.A. Mitech Chemia budowlana, Norgips, Termo Organika, Bruk-Bet, Solbet, Leier i wielu innych. Daje gwarancje na dostawy materiałów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach dzięki czemu ponad dwieście tysięcy Klientów doceniło nasze usługi.

Od kilku lat przedsiębiorstwo dynamicznie rozwija się w obszarze rynku usług budowlanych, realizując  duże  inwestycje publiczne dla klientów instytucjonalnych  jak i dla indywidualnych. Do najważniejszych   można zliczyć:

„Budowa Budynku Komendy Powiatowej Policji w Opocznie wraz z obiektami i budynkami towarzyszącymi”

„Budowa Sali Gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Gostwicy” -  budynek pasywny

„Kontynuacja  Modernizacji  Domu Kultury w Piwnicznej-Zdroju”

„Uatrakcyjnienie szlaku turystycznego Eliaszówka z budowa wieży widokowej oraz renowacja i zagospodarowanie Parku Węgielnik-Skałki w Piwnicznej-Zdój”

„Kompleksowy remont i przebudowa budynku IV Komisariatu Policji KMP w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31”

„Przebudowa i remont istniejącego budynku segment B-KPP w Wieliczce, ul. Jedynaka 30a”

Nasze cele to:
- Fachowe doradztwo i miła obsługa,
- Dostawa towaru na życzenie klienta,
- Atrakcyjne ceny,
- Wysoka jakość dostarczanych towarów i usług,

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży, a także ze skorzystania z usług naszej firmy.

Godziny pracy:
  Poniedziałek – Piątek 7:00 – 17:00
  Sobota 8:00 – 13:00
  Niedziela zamknięte